מי אנחנו

חברת אי-וולט EVolt עוסקת ומתמחה בהקמה ותפעול של עמדות טעינה לרכב חשמלי ומציעה מגוון פתרונות למגזר הפרטי, העסקי והציבורי עם עמדות טעינה מהתקדמות שנותנות ללקוח פתרון אופטימלי ללא פשרות על איכות ובטיחות ומחויבות עמוקה לתת שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אנו באי-וולט EVolt מאמצים את עתיד התחבורה החשמלי וניצבים בחזית הטכנולוגיה של המהפכה הירוקה. בחברת אי-וולט EVolt תמצאו את המגוון הגדול ביותר של עמדות טעינה אירופאיות מתקדמות והמותגים המובילים והיחידה שנותנת עד 5 שנות אחריות.

חברת אי-וולט EVolt מייבאת ומשווקת בלעדית של חברת Ratio Electric ההולנדית וחברת Circontrol הספרדית ומפיצה רשמית של חברת Schneider Electric הצרפתית.  אמינותם מוכחת לאורך עשרות רבות של שנים עם נסיון למעלה מעשור בתחום החשמל ומערכות טעינה ומשווקת את המערכות במרבית מדינות העולם.

באי-וולט EVolt מגוון רחב של עמדות טעינה איכותיים ומתקדמות לעולם הרכב החשמלי בטכנולוגיות חדשנית ואמינה בתקני בטיחות מחמירים בהתאם לתקינה האירופאית והישראלית IEC61851מגיע כסטנדרט עם הגנת בטיחות וזליגתDC ומותאמות לתנאי סביבה חיצוניים.

בחברת אי-וולט EVolt תמצו מגוון עמדות טעינה לרכב חשמלי, המערכת הייחודית של אי-וולט מאפשרת טעינת רכבים וניצול מקסימלי של החשמל הפנוי, שמירה על חיי סוללת הרכב, מערכות בקרה ובטיחות ועוד.

עמדות טעינה מנוהלות חכמות המותאמת לבניין משותף או לטעינה במקום העבודה, עמדות ההטענה מנוהלות עם מערכת ניהול טעינה פלטפורמת ניהול לטעינה חכמה לניהול עומסי חשמל עם ממשק נוח לביצוע חיוב צריכת חשמל, דיווח וניהול אנרגיה חכם, דוחות בקרה ועוד

מתוך אחריות ללקוחותינו אנו באי-וולט EVolt שמנו כמטרה לצעוד עם לקוחותיה ולהוביל ולהנגיש את תהליך המעבר לרכב חשמלי בצורה נגישה, נוחה, מקצועית ובטוחה לשימוש יום יומי לכל סוגי כלי הרכב החשמליים בישראל ומחויבים לכם לשירות מעולה.

השותפים העסקיים

חברת אי-וולט EVolt מייבאת ומשווקת בלעדית של חברת Ratio Electric ההולנדית וחברת Circontrol הספרדית ומפיצה רשמית של חברת Schneider Electric הצרפתית.

 

חברת Ratio Electric

מהולנד פעילה במעל 30 מדינות בעולם, מייצרת מערכות טעינה חכמות המשלבות טכנולוגיה מתקדמת ומספקת פתרונות טעינה לכלי רכב חשמליים ומערכות טעינה לכלי שיט ויכטות. כמדיניות האיכות החברה מפתחת ומייצרת מוצרי פרמיום באיכות בלתי מפשרת בעלת אמינות ויציבות מהטובות העולם.

חברת Schneider Electric

תאגיד צרפתי בינלאומי פעיל בלמעלה מ-100 מדינות. בליבת הפעילות של החברה נמצא מגוון מוצרים בתחומי האנרגיה, אוטומציה בתעשייה ,תשתיות, מרכזי נתונים, בניינים ובתים. לשניידר אלקטריק ניסיון של עשרות שנים בניינים חכמים, במערכות ניהול ובקרה, ניהול האנרגיה בפרויקטים לאומיים, דוגמת: שדה התעופה, שדה הסולארי באשלים, ועוד.

חברת Circontrol

מספרד מהמובילות את תחום e-Mobility משנת 2008, נמצאת בחזית הטכנולוגיה של המהפכה הירוקה עם מערכות טעינה חשמליות מתקדמות לבתים פרטים, בניינים משותפים וחניונים שיתופיים. מספקת סל רחב של פתרונות Cir-Park Platform בלמעלה מ 60 מדינות בהתאמה לצרכי הלקוח.

כי לשקט אין מחיר

חברת EVolt יבואנית ומשווקת ומתקינה מערכות טעינה מחברות אירופאיות מתקדמות, מספקת פתרונות לבעלי רכב חשמלי מציעה מגוון פתרונות למגזר הפרטי, העסקי והציבורי עם ניסיון רב שנים בפרויקטים בתחום החשמל, חדשנות ויצירתיות בתודעת שירות גבוהה.

בשבילכם ברגע האמת

שירות לקוחות זמין 24/6

שירות והתקנות

בכל הארץ

אחריות

החברה היחידה בישראל
שנותנת עד 5 שנים

מערכת הבטיחות

ושמירה על חיי סוללה ארוכים

מכל מקום ובכל זמן

אפליקציה בעברית שתשאיר אתכם מחוברים לרכב

עמדות טעינה מתקדמות

משנות את חוקי הטעינה

מרכז תמיכת ושירות משתמשים לאורך כל הדרך

WhatsApp 24/7 058-787-0123
אחריות ב EVolt היא יותר מסיסמה.
כשאנחנו מבצעים עבורך משימה, אנחנו אחראים לתוצאות.
נשמח לעמוד לרשותך בכל עת ולהעניק חווית שירות מדהימה.
!Charge On With EVolt

Call Now Button דילוג לתוכן