לפני שבוחרים עמדת טעינה ומתקין יש לבחון ולהקפיד על מספר דברים

 

עמדת טעינה אמינה – ישנם הרבה יצרנים ומפיצים עמדות טעינה, חשוב לבחור בחברה שמשווקת עמדת טעינה של יצרן מוכר, לרוב עמדות טעינה אירופאיות יהיו איכותיות יותר מיצרן סיני. שימוש העמדת טעינה שלא עומדת בסטנדרטים בינ”ל עם הכנות הנדרשות עלולות לסכן את איכות הסוללה של הרכב ובטווח ארוך לפגום הטווח הנסיעה.

 

מתקין מקצועי – תהליך ההתקנה כרות העבודות תשתית מורכבות וחיבור ציוד ללוח החשמל, על כן חשוב לאמת שההתקנה מבוצעת על ידי חשמלאי מוסמך ובעל ידע וניסיון ובהתאם לתקנון וחוקי החשמל בתחום וזאת על מנת שההתקנה תתבצע באופן יעיל ומקצועי, מומלץ לפנות לחברה שמתמחה בתום עם רשיון וביטוחים נדרשים.

 

בטיחות – עמדות טעינה צורכות זרם גבוה מאוד, ולכן ישנה חשיבות רבה לנושא הבטיחות האישית והסביבתית. חשוב לבחור בעמדת טעינה שיש לה תקן אירופאי וישראלי ממעבדה מוסמכת, חשוב לאמת שהמותג של עמדת הטעינה מוכר ונמכר במדינות אירופאיות נוספות.

 

 

בחירת עמדת טעינה אינה עניין מורכב והיא יכולה לשדרג באופן משמעותי את איכות השימוש ברכב החשמלי החדש ולהבטיח שנים רבות של שימוש יעיל, בטיחותי וחסכוני. מחובתנו בחברת EVolt לבצע את תהליך השירות וההתקנה ולהבטיח את תקינותה של מערכת הטעינה הביתית תוך הקפדה על סטנדרטים בלתי מתפשרים של חוויית לקוח מצוינת החל משלב הייעוץ, דרך ההתקנה וכלה בשירות והתמיכה.

Call Now Button דילוג לתוכן